Bolu’nun Engelsiz Çay Bahçesi Yılın Her Ayı Hizmette

27 Kasım of 2010 by

Engelsiz Çay Bahçesi artık kış aylarında hizmet verebilecek. Hayırsever iş adamlarının destekleri sayesinde modern bir hale getirilen Engelsiz Çay Bahçesi yıl boyunca hizmet verecek.

Engelsiz Çay Bahçesi’nin düzenlenen plaket ve teşekkür törenine Bolu Vali Yardımcısı Cemal Polat, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, iş adamları ve davetliler katıldı.

Bolu Umut Işı Derneği Başkanı Ayşe Çetin kapalı mekânın oluşmasında destek veren iş adamlarına ve hayırseverlere teşekkür etti.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz sadece yazın kullanılan Çay bahçesinde kışında kullanması için kapalı mekânlar oluşturuldu. Burası Engelli çocuklarımızın bizzat çalıştırdığı bir mekân. Türkiye’yi araştırsak böle bir mekân daha yoktur belki. Burada mekânın oluşmasında emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Vali Yardımcısı Cemal Polat’ta konuşmasında bu hizmetin takdire şayan bir hizmet olduğunu ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından iş adamlarına plaket takdim edildi.

Engelsiz çay bahçesinin yılın her ayı açık kalması ve hizmet verebilmesi için iç mekânlar oluşturuldu. Hayırsever iş adamlarının destekleri ile modern bir görünüme kavuşan Çay Bahçesi en şekilde hizmet verecek.

 

Next:

‘Kentsel Gelişim Sağlıklı Şekilde Sürdürülmeli’

You may also like

Post a new comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.