Bolu’nun Engelsiz Çay Bahçesi Yılın Her Ayı Hizmette

27 Kasım of 2010 by

Engelsiz Çay Bahçesi artık kış aylarında hizmet verebilecek. Hayırsever iş adamlarının destekleri sayesinde modern bir hale getirilen Engelsiz Çay Bahçesi yıl boyunca hizmet verecek.

Engelsiz Çay Bahçesi’nin düzenlenen plaket ve teşekkür törenine Bolu Vali Yardımcısı Cemal Polat, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, iş adamları ve davetliler katıldı.

Bolu Umut Işı Derneği Başkanı Ayşe Çetin kapalı mekânın oluşmasında destek veren iş adamlarına ve hayırseverlere teşekkür etti.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz sadece yazın kullanılan Çay bahçesinde kışında kullanması için kapalı mekânlar oluşturuldu. Burası Engelli çocuklarımızın bizzat çalıştırdığı bir mekân. Türkiye’yi araştırsak böle bir mekân daha yoktur belki. Burada mekânın oluşmasında emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Vali Yardımcısı Cemal Polat’ta konuşmasında bu hizmetin takdire şayan bir hizmet olduğunu ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından iş adamlarına plaket takdim edildi.

Engelsiz çay bahçesinin yılın her ayı açık kalması ve hizmet verebilmesi için iç mekânlar oluşturuldu. Hayırsever iş adamlarının destekleri ile modern bir görünüme kavuşan Çay Bahçesi en şekilde hizmet verecek.

 

Next:

‘Kentsel Gelişim Sağlıklı Şekilde Sürdürülmeli’

You may also like

 • 07 Şub

  Tarihi Bulak Yolu Canlanıyor

  YEREL

  Safranbolu’dan Bulak Köyü’ne doğa yürüyüşü yapıldı. Gerçekleştirilen yürüyüşe çok sayıda doğasever katıldı. Safranbolu Kaymakamı Gökhan ...

 • 08 Ara

  Uçan Süpürge Kocaeli’de

  YEREL

  ‘Çocuk Gelinler’e dikkat çekmek amacıyla Türkiye’deki 54 şehirde programlar düzenleyen Uçan Süpürge, bu programlardan birini ...

 • 29 Oca

  Temiz Bir Çevre Şehrin Aynasıdır

  YEREL

  Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İhsaniye Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Osman Nuri Uzuner, Gölcük ...

 • 02 Ara

  Karamürsel’de Bin Adet Fidan Dikildi

  YEREL

  TEMA Vakfı, Kocaeli Karamürsel gönüllülerimiz, Karamürsel Belediyesi ve Karamürsel Engelsiz Yaşam Derneği işbirliği ile Dereköy’e ...

Post a new comment