Bolu’nun Engelsiz Çay Bahçesi Yılın Her Ayı Hizmette

27 Kasım of 2010 by

Engelsiz Çay Bahçesi artık kış aylarında hizmet verebilecek. Hayırsever iş adamlarının destekleri sayesinde modern bir hale getirilen Engelsiz Çay Bahçesi yıl boyunca hizmet verecek.

Engelsiz Çay Bahçesi’nin düzenlenen plaket ve teşekkür törenine Bolu Vali Yardımcısı Cemal Polat, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, iş adamları ve davetliler katıldı.

Bolu Umut Işı Derneği Başkanı Ayşe Çetin kapalı mekânın oluşmasında destek veren iş adamlarına ve hayırseverlere teşekkür etti.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz sadece yazın kullanılan Çay bahçesinde kışında kullanması için kapalı mekânlar oluşturuldu. Burası Engelli çocuklarımızın bizzat çalıştırdığı bir mekân. Türkiye’yi araştırsak böle bir mekân daha yoktur belki. Burada mekânın oluşmasında emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Vali Yardımcısı Cemal Polat’ta konuşmasında bu hizmetin takdire şayan bir hizmet olduğunu ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından iş adamlarına plaket takdim edildi.

Engelsiz çay bahçesinin yılın her ayı açık kalması ve hizmet verebilmesi için iç mekânlar oluşturuldu. Hayırsever iş adamlarının destekleri ile modern bir görünüme kavuşan Çay Bahçesi en şekilde hizmet verecek.

 

Next:

‘Kentsel Gelişim Sağlıklı Şekilde Sürdürülmeli’

You may also like

 • 07 Şub

  Tarihi Bulak Yolu Canlanıyor

  YEREL

  Safranbolu’dan Bulak Köyü’ne doğa yürüyüşü yapıldı. Gerçekleştirilen yürüyüşe çok sayıda doğasever katıldı. Safranbolu Kaymakamı Gökhan ...

 • 01 Ara

  Bolu Kültürü Tanıtıldı

  YEREL

  Bolu’ya dünyanın farklı yerlerinden gelen misafirlere Bolu Belediyesi tarafından gece düzenledi. Bolu kültürünü tanıtmak âmâcıya ...

 • 28 Kas

  ‘Kentsel Gelişim Sağlıklı Şekilde Sürdürülmeli’

  YEREL

  ‘Kentsel Gelişim Sağlıklı Şekilde Sürdürülmeli’ Marmara Belediyeler Birliği’nin desteğiyle gerçekleşen 2. Avrasya Yerel Yönetimler Kongresi, ...

 • 27 Şub

  Sekapark

  YEREL

  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, SEKA Kâğıt Fabrikası alanını, Türkiye’de bu ebatta örneği olmayan ve dünyanın sayılı ...

Post a new comment