PAZART Her Pazar Cihangir Firuzağa Meydanı’nda!

16 Haziran of 2011 by

5 Haziran’da kapılarını açan Cihangir Güzelleştirme Derneği ve gönüllülerin katkıları ile yürütülen, PAZART Sanat ve Tasarım Ürünleri Pazarı, 19 Haziran, 26 Haziran ve 3 Temmuzda Cihangir Firüzağa Meydanı’nda devam ediyor.

PAZART, İstanbul’daki tasarımcılar arasında öne çıkan isimleri ve sanatçıları bir araya getiriyor. PAZART içindeki stantlar, kendi tasarımlarını ve ürettikleri ürünlerini teşhir etmek ve satmak isteyenlere tahsis ediliyor. Etkinlikte yer almak isteyenler işlerinden örnekleri ileterek başvuruyor, Değerlendirme Komitesi bu işleri özgünlük, kalite ve pazar masaları arasında dağılımı dikkate alarak davet etme kararı veriyor. Hedef, özgün ve kaliteli tasarımları ön plana çıkarmak ve üretime destek olarak belirlendi.

PAZART geçmiş yılların aksine geçici bir süre için 19, 26 Haziran ve 3 Temmuz tarihlerinde Cihangir Firuzağa Meydanı’nda gerçekleşecek.

 

Previous:

Kandıra Yoğurdu

Next:

Dıngılıgül Lokantası

You may also like

 • 30 Mar

  Esentepe Lokantası – Palu / Elazığ

  Yemek

  Palu şehir merkezinde bulunan lokantada son derece lezzetli yemekleri yemek mümkün. Temiz bir işyeri. Bölge ...

 • 27 Eki

  Senaver Mantarı Kızartması / Kestel

  Yemek

  Kuzey Uludağ’ın eteklerinde yer alan Alaçam ve Gözede köyleri arasında toplamış olduğumuz ‘Senaver Mantarı’nın kızarmasının ...

 • 22 Haz

  Çorbacı / Kastamonu

  Yemek

  Çorbacı, ağız tadına önem veren gezginler için Kastamonu’da bir lezzet durağı. Belediye Caddesi üzerinde, 8 ...

 • 10 Eki

  Nur Kasap / Pazaryeri

  Yemek

  Anadolu’nun birçok yerinde ismi bilinmeyen girişimcilerin hazırlamış olduğu lezzetler bulunuyor. Bilecik Pazaryeri’nde Nur Kasap’ta bu ...

Post a new comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.